Dlaczego my ?

Korzystając z usług Ponti przekonacie się Państwo, że dla nas ważna jest atmosfera i wysoka jakość tego co robimy.

 

Kompleksowość

W serwisie ciągle rozszerzamy zakres posiadanego oprogramowania, dokumentacji technicznej, katalogów oryginalnych części zamiennych oraz usług, co pozwala nam na naprawę większości systemów i podzespołów z których zbudowany jest współczesny samochód.

W imporcie dajemy rzadko spotykaną możliwość w pełni kompleksowej obsługi zamówienia od wyboru i zakresu możliwości do odbioru z przygotowanym indywidualnie kompletem dokumentów. 

U nas klient może puścić wodze fantazji i zamówić pojazd jaki sobie wymarzy. U nas to klient określa jaki ma być jego samochód i co dla niego jest ważne. My zajmiemy się realizacją, spełnieniem tych marzeń, doradztwem księgowym i finansowym, zakupem, transportem, odprawą i rejestracją . Serwisem, instalacją dodatkowych akcesoriów i wsparciem technicznym na długie lata po zakupie. 

 

Oszcędność czasu

Nasz magazyn zapewnia szybki dostęp do części zamiennych. Jest to możliwe dzięki wypracowanym kontaktom z profesjonalnymi firmami w USA i Kanadzie, oraz stałym umowom z przewoźnikami i firmami spedycyjnymi.

 

Doradztwo

Realizując zamówienia na samochody czy sprzęt, wykorzystujemy naszą obszerną wiedzą i doświadczenie, w doborze najlepszej wersji wyposażenia uwzględniającej potrzeby klienta. Doradzamy opcje księgowe i formy finansowania transakcji. W efekcie klient otrzymuje zamówiony pojazd w stanie gotowym do rejestracji, a jego rola ogranicza się jedynie do posiadania satysfakcji z zakupionego auta.

 

Autor:K.J.
 
+
SALON - Aktualna oferta !

Lista aut dostępnych na miejscu ulega ciągłym zmianom. Zalecamy podgląd tej strony aby okazja nie umknęła do innego klienta

 

Zapoznaj się z aktualną ofertą

WYPOŻYCZALNIA

Polecamy oryginalne i ekonomiczne Dodge Caliber, Focus USA, oraz minivany Chrysler T&C i Dodge Grand Caravan. Nieprzeciętne samochody za całkiem przeciętną cenę

Zobacz pełną ofertę wypożyczalni

SKLEP - Części zamienne !

Części zamienne, akcesoria, oleje, dodatkowe wyposażenie. Wszystko dostępne w wykonaniu fabrycznym lub innych sprawdzonych producentów.

Części, oleje, dodatkowe instalacje

SERWIS - Nowe usługi !

Opony z niskim profilem , czujnikami ciśnienia, Run Flat, oraz koła do rozmiaru ''23 - teraz bez kłopotu wymienisz, naprawisz i wyważysz w Ponti.

Zobacz pełną ofertę serwisu