Nasi klienci kupili

Każdy człowiek jest inny, posiada inny gust i potrzebuje innego samochodu. Nasze doświadczenie i umiejętności a także wypracowane kontakty pozwalają nam na realizację tych różnorodnych potrzeb motoryzacyjnych.To co odróżnia nas od wielu importerów to umiejętność realizacji samochodu "na miarę", samochodu marzeń, lub zwyczajnie dobrej okazji. W Ponti wybierzesz to co dla Ciebie jest ważne: Kolor?  Tapicerka?  Silnik? U nas nie wybierasz z tego co jest - u nas dostajesz to co Ty chcesz!

 
+
SALON - Aktualna oferta !

Lista aut dostępnych na miejscu ulega ciągłym zmianom. Zalecamy podgląd tej strony aby okazja nie umknęła do innego klienta

 

Zapoznaj się z aktualną ofertą

WYPOŻYCZALNIA

Polecamy oryginalne i ekonomiczne Dodge Caliber, Focus USA, oraz minivany Chrysler T&C i Dodge Grand Caravan. Nieprzeciętne samochody za całkiem przeciętną cenę

Zobacz pełną ofertę wypożyczalni

SKLEP - Części zamienne !

Części zamienne, akcesoria, oleje, dodatkowe wyposażenie. Wszystko dostępne w wykonaniu fabrycznym lub innych sprawdzonych producentów.

Części, oleje, dodatkowe instalacje

SERWIS - Nowe usługi !

Opony z niskim profilem , czujnikami ciśnienia, Run Flat, oraz koła do rozmiaru ''23 - teraz bez kłopotu wymienisz, naprawisz i wyważysz w Ponti.

Zobacz pełną ofertę serwisu