fbpx

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00

Godziny Otwarcia

Audi A3 Quattro Premium 2016

Galeria zdjęć

Amerykańska A3 w bogatej wersji.

Europejskie marka jednak w wersji amerykańskiej. Właśnie takich samochodów szukają niektórzy z naszych klientów, którzy chcą importować auto z USA. Znane jednostki silnikowe spotykane w Europie, przyciągają uwagę ze względu na bardzo optymalne spalanie. Dlaczego więc Auto z USA, a nie z naszego rynku?

Dobra dynamika i radość z jazdy.

Na przykładzie naszego Audi A3, mamy tu bardzo bogatą wersję wyposażenia, która jak na warunki amerykańskie jest standardem, stąd europejskie marki często przeznaczone na rynek amerykański mają znacznie lepsze wyposażenie na pokładzie. Audi A3 to mały, luksusowy sedan z bardzo dobrze wykonanym wnętrzem, oraz świetnie oceniany za warunki prowadzenia. 2 litrowa benzyna z turbodoładowaniem, sprzężona z 6 biegowym automatem daje zdecydowanie dużą przyjemność z jazdy nie tylko w mieście, gdzie liczy się dynamika i elastyczność silnika, ale także w trasie.

Wyposażenie premium.

Brązowe skóry w połączeniu z szyberdachem, estetycznie wykonane wnętrze i charakterystyczny komputer centralny wysuwany z deski rozdzielczej, mówią nam wprost, że mamy do czynienia z autem klasy premium. Auto, które wybrał klient, miało 64 tysiące mil przebiegu, zatem wnętrze utrzymane jest wzorowo jak na sześcioletnie auto.

Nie możemy pominąć, też jednego wątku związanego z napędem naszego Audi A3. Jest to legendarny już napęd Quattro. Nie ma zatem mowy o braku przyczepności. Napęd na cztery koła jest tutaj realizowany przez sprzęgło Haldex.

Import z USA i serwis w Polsce.

Audi A3 zostało sprowadzone przez nas z USA na życzenie klienta. Po przyjeździe do Polski, samochód został gruntownie sprawdzony pod względem technicznym, a po przeglądzie olejowym, klient wyjechał na drogę swoim wymarzonym autem. Procedura importu z USA trwała kilka tygodni jednak w wybranym budżecie ciężko byłoby znaleźć taką A3 na naszym rynku. 

Kategoria
Marka
Model
Rok produkcji
Przebieg
Pojemność skokowa
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Napęd
Typ
Ilość drzwi

Samochód osobowy
Audi
A3 
2016
65 tyś mil
3,6L
Benzyna
Automatyczna 
Na wszystkie koła (Quattro)
Sedan
5

Szukasz podobnego auta?
Wypełnij formularz i zapytaj o dostępność!

Wypełnij formularz

i opowiedz nam wstępnie o tym jaki samochód Cię interesuje, a my chętnie przygotujemy kalkulację i przygotujemy specjalne rabaty!