fbpx

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00

Godziny Otwarcia

Ford Mustang Cabrio GT 2017 Premium

Galeria zdjęć

Pony Car z charakterem

Czy można wyobrazić sobie coś bardziej utożsamiającego amerykańską motoryzację niż bordowy Mustang w cabrio z 5 litrową V8? Oczywiście, że tak. AmCary to nie tylko Ford Mustang ale cała masa interesujących, mocnych i spalających dużo benzyny, przepięknych aut. Jednak nadal, kiedy myślimy o amerykańskim sportowym aucie to w głowie od razu jest on. Był pierwszym pony carem bo jest przede wszystkim kompaktowy, bardzo tani biorąc pod uwagę oferowane osiągi i komfort. Nasz koń z 2017 w cabrio, sfotografowany w zimowej scenerii (ponieważ klient odbierał go dosłownie w Sylwestra) ma 435KM mocy. Opcja premium to wiele dodatków jak wyświetlane na ziemi logo Mustanga zaraz przed drzwiami ale także skórzane, podrzewane i wentylowane fotele, duże radio SYNC, dwustrefowa klimatyzacja i inne dodatki.

Duża popularność. Czy to dobrze?

Warto wspomnieć, że Ford Mustang, zwłaszcza w wersji V8 to najczęściej sprowadzany model auta z USA do Polski. Wyprzedza on wszystkie SUVy, kompakty, inne auta sportowe. Duży popyt sprawił, że na ulicach dużych polskich miast i nie tylko, coraz częściej można spotkać podobne auta jak ten bordowy Mustang naszego klienta. Nadal jednak są to samochody budzące duże zainteresowanie, ale przede wszystkim ogromną frajdę z jazdy dla właściciela. Spora ilość Mustangów na ulicach świadczy również o tym, że są to auta niezawodne i zdecydowanie nadają się na tzw. ,,daily” czyli samochód na co dzień.

Najtańszy samochód sportowy na świecie.

Kiedy takie cabrio z bulgoczącą V8 zaparkujemy na zwyczajnym parkingu pod hipermarketem, z pewnością będzie wyróżniać się i budzić zainteresowanie. Niezależnie czy obok postawimy kilkanaście 2, 3 czy 4 razy droższych, koreańskich lub niemieckich aut. Aktualna sytuacja rynkowa sprawa, że podobne auta jak Ford Mustang zyskują na wartości, a ceny szybują w górę. Czy warto w takim razie cały czas sprowadzić sobie aut z USA? Na przykład takie jak Ford Mustang GT? Zdecydowanie tak, jednak nie należy to do nałatwiejszych zadań. Wybór odpowiedniej aukcji auta, które musi znajdować się w odpowiedniej lokalizacji blisko portu, koszty pośrednictwa, aukcji, prowizje, koszty frachtu a później umiejętna naprawa zgodnie ze sztuką jeśli auto kupujemy chociaż lekko rozbite. W Ponti potrafimy zoptymalizować te wszystkie procesy tak, żeby sprowadzić Forda Mustanga z USA w dobrym budżecie.

Kategoria
Marka
Model
Rok produkcji
Pojemność skokowa
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Napęd
Typ
Ilość drzwi

Samochód osobowy
Ford
Mustang 
2017
5.0L / 435 KM
Benzyna
Automatyczna 
Na tylne koła
Sportowy (coupe)
4

Szukasz podobnego auta?
Wypełnij formularz i zapytaj o dostępność!

Wypełnij formularz

i opowiedz nam wstępnie o tym jaki samochód Cię interesuje, a my chętnie przygotujemy kalkulację i przygotujemy specjalne rabaty!