fbpx

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00

Godziny Otwarcia

Ford Explorer 2016 Limited

Galeria zdjęć

Elegancki SUV za rozsądne pieniądze.

Chociaż Ford, na rynku europejskim nie jest szczególnie kojarzony z marką produkującą duże i komfortowe SUVy premium (szybciej pojawia się skojarzenia dotyczące pick-upów), to model Explorer, pokazuje stanowczo, że Ford potrafi grać w tej lidze i zbudować samochód, konkurujący z chociażby BMW X5, Mercedesem GLK czy VW Touaregiem. Nasz biały egzeplarz, który sprowadziliśmy dla naszego klienta, kosztował o wiele mniej niż europejskie odpowiedniki, przy okazji ma V6 z 290KM pod maską i całkiem przyzwoite wyposażenie. 

Powiew nowoczesności.

Na szczęście nie jest już tak kwadratowo jak w poprzedniej generacji. Nasz model z 2016 roku ma bardzo ciekawie zaprojektowane wnętrze oraz linię nadwozia. Uwagę zwraca szczególnie sporych rozmiarów gril oraz duże światła led. Auto należy do tych najmniejszych bo mamy tu 3 rzędy siedzeń. Pakiet Limited to wersja gdzieś pośrodku między XLT z gorszym wyposażeniem a Sport, który mógł mieć już prawei 380 koni pod maską. Producent podaje, że w trasie auto spali średnio 10 litrów więc jak na te rozmiary, jest lepiej niż dobrze.

16,5 stopy długości.

Czyli około 4,88 metra. Nasz klient potrzebował takiego auta, chciał mieć przede wszystkim wysoki komfort podróżowania z całą rodziną, dużą przestrzeń załadunkową, rozsądną ilość konia pod maską i nie zbankrutować na stacji paliw. Niestety, w Polsce ciężko jest znaleźć takie auto z drugiej ręki, zwłaszcza ten model i to z przebiegiem niecałych 150 tyś kilometrów. Pozostała więc możliwość sprowadzenia samochodu zza oceanu. Auto po przyjeździe do Polski, otrzymało pełen serwis części eksploatacyjnych, diagnostykę oraz dostosowanie oświetlenia do ruchu w UE. Serwis Ponti dał sobie rade jak zawsze a klient wyjechał od nas pięknym SUVem.

Kategoria
Marka
Model
Rok produkcji
Pojemność skokowa
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Napęd
Typ
Ilość drzwi

Samochód osobowy
Ford
Explorer v. Limited 
2016
3.5L / 290 KM
Benzyna
Automatyczna 
Na wszystkie koła
SUV
5

Szukasz podobnego auta?
Wypełnij formularz i zapytaj o dostępność!

Wypełnij formularz

i opowiedz nam wstępnie o tym jaki samochód Cię interesuje, a my chętnie przygotujemy kalkulację i przygotujemy specjalne rabaty!