fbpx

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00

Godziny Otwarcia

Dodge Challenger SXT Plus 2015

Galeria zdjęć

Kompaktowy czołg z V6

Challenger to chyba jedna z najbardziej charakterystycznych linii nadwozia spośród współczesnych AmCarów. Nie sposób przejść obok niego obojętnie, nadal jest stosunkowo rzadko spotykanym pojazdem a do tego, ten konkretny z 300 konną V6 jest całkiem przyjazny środowisku (spala wyjątkowo rozsądnie jak na szybkie coupe). Do tego serwis jest niedrogi bo silnik 3.6 DOHC występuje w całej gamie innych pojazdów i ma opinie ,,pancernego”. W zasadzie auto jest całe pancerne bo otwierając drzwi kierowcy lub pasażera, mamy wrażenie że otwieramy drzwi od schronu.

Co na pokładzie?

Tutaj dobrym punktem odniesienia będą dwa konkurencyjne auta a więc Mustang VI generacji i Camaro. W Dodge siedzimy zdecydowanie wyżej, widać o wiele więcej niż w Camaro i jest lekko lepsza widoczność niż w Fordzie. Do tego cała deska rozdzielcza skierowana jest bardziej w kierunku kierowcy. I to bardziej przypomina układ w Camaro niż w Mustangu. Oczywiście wersja SXT ma na pokładzie skóry, grzane fotele oraz sporych rozmiarów ekran z centrum multimedialnym. Korzysta się z niego fenomenalnie! Do tego system nagłośnienia Alpine, łopatki do zmiany biegów. Jest tak jak powinno być.

Dlaczego sprowadzić takiego auto z USA a nie kupić w Polsce?

Skoro w europejskich salonach czas oczekiwania na samochód to często kilka długich miesięcy, może warto wziąć pod uwagę import auta z USA? Czas oczekiwania to w zasadzie kilka tygodni od momentu wylicytowania auta. A warto dodać, że wiele aut, które sprowadzamy również my, jest nieuszkodzonych. Do tego niski przebieg (dla V6 około 10 / 15 tyś mil na amerykańskiej autostradzie to tyle, co nic). Często taki zakup wiąże się z zerowym ryzykiem, a to, co dostajemy w tym samym budżecie w porównaniu do auta z salonu to niebo a ziemia. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, jednak setki zadowolonych klientów wyjeżdżających takimi autami z naszego salonu, mówią same za siebie.

Kategoria
Marka
Model
Rok produkcji
Pojemność skokowa
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Napęd
Typ
Ilość drzwi

Samochód osobowy
Dodge
Challenger 
2015
3.6L / 305 KM
Benzyna
Automatyczna 
Na tylnie koła
Coupe
2

Szukasz podobnego auta?
Wypełnij formularz i zapytaj o dostępność!

Wypełnij formularz

i opowiedz nam wstępnie o tym jaki samochód Cię interesuje, a my chętnie przygotujemy kalkulację i przygotujemy specjalne rabaty!