fbpx

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00

Godziny Otwarcia

Dodge Durango 3.6 Limited

Galeria zdjęć

Co ma Durango czego nie ma konkurencja?

W zasadzie to trzeba zacząć od nakreślenia, z jaką generacją i modelem mamy do czynienia, żeby porównać go z tym, co produkowała i produkuje konkurencja. Przede wszystkim na naszej stronie ponti.pl znajdziecie w 99% generację III Dodga Durango. Poprzednik nie odniósł tak spektakularnego sukcesu sprzedażowego. I z kolej miała więcej wspólnego z terenówką niż rodzinnym amerykańskim SUVem więc III generacja, produkowana od 2011 to zupełne odświeżenie modelu. Przy okazji połączono świetne cechy I generacji i masywności. Efekt? Bardzo dobra sprzedaż, popularność na rynku europejskim (dzisiaj po drodzę do biura minęliśmy takie 3 auta!) i świetny stosunek ceny do tego co Dodge oferuje w zamian. A co właściwie oferuje? na przykład to, że na tylną kanapę bez żadnego problemu mieszczą się 3 foteliki dziecięce. Takich opini jest w internecie najwięcej, jednak dla nas to przede wszystkim wygląd, pancerna V6 i prawie 300 koni a przede wszystkim konfort którego nie da żaden inny europejski SUV w tej cenie i wymiarach.

V6 w rodzinnym SUVie

Już wiemy, że kiedy pomieścimy w garażu Dodge Durango III generacji, nie zabraknie nam mocy i frajdy z jazdy ,,małą ciężarówką”. Do dyspozycji mamy aż 8 biegów w skrzyni automatycznej co pozwala utrzymać rozsądne obroty poruszając się drogami szybkiego ruchu czy autostradami. A to Durango lubi bardzo. I chociaż silnik 3.6L nie robi z Dodge’a demona przyspieszenia (bo z silnikiem 6.4 HEMI robi się już bardzo ciekawie) to dostajemy idealny kompromis między dobrym spalaniem, niezłą mocą i przy okazji możemy bezpiecznie przyspieszyć kiedy jest taka potrzeba.

Duża popularność przez duże D

W Durango wszystko jest duże. 7 miejsc siedzących, duży bagażnik, duży grill, dużo wyposażenia, które umila nam spędzanie czasu w samochodzie jak panel multimedialny (który ma duży ekran!) czy duże, skórzane i wygodne fotele. Zarówno w naszym serwisie jak i na placu aut sprowadzonych z USA, Dodge Durango jest stałym gościem a świadczy to przede wszystkim o tym, że amerykanie zrobili świetną robotę. Nasz klient, który wybrał właśnie ten czarny egzemplarz ze zdjęć, zdecydowanie doświadczył na własnej skórze, że amerykański SUV wcale nie musi być drogim w utrzymaniu kolosem a służyć jako pierwsze auto w rodzinie do zadań specjalnych i nie tylko.

Kategoria
Marka
Model
Rok produkcji
Pojemność skokowa
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Napęd
Typ
Ilość drzwi

Samochód osobowy
Dodge
Durango Limited 
2014
3.6L / 294 KM
Benzyna
Automatyczna 
Na wszystkie koła
SUV
5

Szukasz podobnego auta?
Wypełnij formularz i zapytaj o dostępność!

Wypełnij formularz

i opowiedz nam wstępnie o tym jaki samochód Cię interesuje, a my chętnie przygotujemy kalkulację i przygotujemy specjalne rabaty!