fbpx

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00

Godziny Otwarcia

Dodge Journey 2015 Crossroad

Galeria zdjęć

Czyli większy Caliber Dodge'a

Jeśli sprowadzać auto z USA to SUV’a, coupe albo Pick-up’a. Stosunkowo rzadziej pojawiają się sedany a samochody z nadwoziem kombi i to w wersji crossover to jednak rzadkość. Nasz klient, który zdecydował się na import samochodu ze Stanów postawił właśnie na ten rodzaj nadwozia. A ten w połączeniu z 235 konną,  wolnossącą V6, napędem 4×4, świetnym wyposażeniem i niezwykle praktyczną konstrukcją, czyni to auto idealnie przystosowanym do jazdy na codzień, w każdych warunkach.  

Fiat Freemont w bogatszej wersji

Sprawne oko zauważy, że Journey to bliźniacza konstrukcja do Fiata Freemonta. Diabeł jednak tkwi w szczegółach. Sprowadzony przez nas Dodge ma bardzo ciekawy, ciemny lakier metaliczny do tego auto nie potrzebowało żadnej korekty lakieru żeby wyglądać perfekcyjnie. Mamy też bardzo masywny grill skomponowany z srebrnm przetłoczeniem oraz jak na typowe auto z USA przystało, duże piekne felgi. Nie trzeba dodawać, że takich we Freemoncie nie znajdziemy. Oczywiście na Europę zostały wypuszczone silniki od 2 litrowego Diesla do 2.7L V6 która generoawła ledwo 180 koni. Nasze 235 konne V6 potrafi o wiele lepiej rozpędzić Dodge’a i nie odstawać w trasie. Do tego amerykańska V6 ma opinię pancernej, przez co przebiegu rzędu kilkuset tysiecy km nie robią żadnego wrażenia. Pod warunkiem, że serwisujemy auto zgodnie ze sztuką. Nasz klient zdecydował się oczywiście przeprowadzić serwis w Ponti Auta z USA.

Pakowny crossover i 2500 litrów przestrzeni

Oczywiście po złożeniu tylnych siedzeń, jednak nadal nie jest to mało biorąc pod uwagę fakt, że nie mamy do czynienia z największym modelem Dodge’a w tej gamie. Mamy też skórzane siedzenia, system multimedialny, cała masę dodatków i systemów ułatwiających jazdę. Zadowala też ilośc schowków. Brutalna prawda? Europejskie auta oferują ,,zbliżone możliwości” w cenie ponad 40 – 50 tyś zł więcej. Oczywiście jest po amerykańsku jak przystało na Dodge’a, trochę dużo plastiku jednak bardzo dobrze spasowanego. Nic dziwnego, że nasz klient zdecydował się na trzecie już auto, które importowaliśmy na zamówienie prosto z USA.

Kategoria
Marka
Model
Rok produkcji
Pojemność skokowa
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Napęd
Typ
Ilość drzwi

Samochód osobowy
Dodge
Journey 
2015
3.6L / 235 KM
Benzyna
Automatyczna 6 stopniowa
Na wszystkie koła
Crossover
5

Szukasz podobnego auta?
Wypełnij formularz i zapytaj o dostępność!

Wypełnij formularz

i opowiedz nam wstępnie o tym jaki samochód Cię interesuje, a my chętnie przygotujemy kalkulację i przygotujemy specjalne rabaty!