fbpx

Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00

Godziny Otwarcia

IMPORT

Sprawiamy, że

zakup auta z USA to minimum formalności i najlepsze doświadczenie!

Dlaczego warto importować auto z USA z ponti auta z usa?

Jak wybrać i sprowadzić samochód
z USA lub Kanady w 7 krokach?

1. Wybór modelu

Skontaktuj się z PONTI – przyjedź na pyszną kawę, zadzwoń lub wyślij e-mail. Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy znaleźć Twój samochód marzeń i zrealizować import aut z USA lub Kanady.

2. Kalkulacja kosztów

Dokonamy bezpłatnej kalkulacji kosztów samochodu wraz z uwzględnieniem całej logistyki oraz dostawą do Gdańska.

3. Zamówienie

Posiadasz już wiedzę, jak przebiega import aut z USA lub Kanady oraz kosztach samochodu z dostawą do Gdańska. Podpisujemy umowę, na podstawie której będziemy mogli zrealizować zamówienie. W umowie określone są etapy płatności oraz forma akceptacji wybranego przez Ciebie samochodu, jeszcze przed zakupem.

4. Realizacja zamówienia

Na tym etapie przedstawiamy oferty samochodów. Spełniane są określone wspólnie kryteria, przede wszystkim nie kupujemy samochodu, którego nie zaakceptujesz.

5. Zrealizowany zakup

Po zakupie zaakceptowanego samochodu, przystępujemy do realizacji formalności oraz  logistyki związanej z dostawą samochodu do portu, z którego będzie wysłany do Polski,frachtem morskim a następnie odprawą celną, formalnościami i dostawą do naszej siedziby.

6. Przygotowanie auta do odbioru

Przed odbiorem auta, wykonujemy bezpłatny przegląd w naszym serwisie. Na Twoje życzenie możemy dokonać takich rzeczy, jak korekta oświetlenia oraz montaż dodatkowych akcesoriów.

7. Obsługa posprzedażowa

Zwyczajem naszej firmy jest utrzymywanie kontaktu z klientami, którzy kupili u nas auto oraz służenie im doświadczeniem w dalszej eksploatacji pojazdu. Korzystając z naszego serwisu oferujemy Ci specjalne ceny na diagnostykę oraz naprawę samochodu, a także części zamienne, montaż dodatkowych akcesoriów i systemów takich jak: hak, czujniki parkowania czy LPG. Jesteś spoza Trójmiasta? W PONTI auta z USA mamy dla Ciebie atrakcyjne rabaty! Wysyłamy części zamienne na terenie całego kraju, a dodatkowo zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo.

nadal nie masz 100% pewności?

Przygotowaliśmy dla Ciebie, odpowiedzi na najbardziej popularne pytania dotyczące importu i sprowadzenia samochodu z USA. Zobacz Q&A poniżej!

Zazwyczaj tak. Samochody koncernów europejskich i japońskich bardzo często posiadają lepsze pakiety wyposażenia, silników oraz niższe ceny, gdyż rynek amerykański jest wymagający. W celu sprawdzenia czy dany model będzie tańszy na rynku amerykańskim, należy do ceny auta dodać koszty związane z importem. Skontaktuj się z nami, a my dokonamy bezpłatnej kalkulacji.

Jest dokładnie odwrotnie. Auta amerykańskie w porównaniu z popularnymi na naszym rynku samochodami niemieckimi czy japońskimi posiadają bardzo konkurencyjne koszty serwisu.

Tak. Do aut z amerykańskiego rynku nie montowano za małych silników. W przypadku wielu europejskich producentów, jak odpowiednio dobrany silnik w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów decyduje o żywotności oraz bardzo dużych przebiegach bez remontów. Przebiegi 250– 300 tys. km nie są niczym nadzwyczajnym, a zwykle są nieodczuwalne dla właściciela.

Nieprawda. Na terenie Polski jest wiele większych i mniejszych serwisów lub składów części zamiennych. Dodatkowo w Ponti części niezbędne do eksploatacji i serwisu są dostępne od ręki lub w 1 dzień. Co najważniejsze, w przypadku modeli rzadko spotykanych, części sprowadzamy w 7-14 dni.

Oczywiście, że tak. Z naszymi klientami utrzymujemy stały kontakt. Oferujemy wsparcie techniczne i części zamienne, a wysyłamy je na terenie całego kraju z atrakcyjnymi rabatami.

Wystarczy, że opowiesz nam jakie masz potrzeby oraz oczekiwania związane z autem, a my zaprezentujemy modele aut spełniające Twoje kryteria, na przykład: budżet, jakość, łatwość serwisowania, bądź czy poszukujemy samochody używane, czy nowe.

Podczas spotkania lub rozmowy telefonicznej określamy cechy i parametry auta, które Ciebie interesują. Wystarczy, że określisz w jakiej kwocie chciałbyś się zamknąć, a my dokonamy kalkulacji.

Skontaktuj się z nami i prześlij link z wybranym samochodem, tymczasem my zrealizujemy import aut z USA lub Kanady.

Odpowiedź znajdziesz powyżej, jednak w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Tak. Dla klientów, którzy zakupili u nas auto mamy atrakcyjne rabaty na serwis, takie jak części zamienne oraz
specjalne oferty na auta zastępcze, czy systemy dodatkowo montowane na przykład: LPG, hak, czujniki czy kamery parkowania.